Advent u Zagrebu – dan ispunjen radošću i blagdanskim duhom

Učenici šestih razreda u srijedu, 17. prosinca 2025. godine, sudjelovali su u organiziranom odlasku na Advent u Zagrebu. Nakon drugoga školskog sata zaputili su se na put ispunjeni veseljem i znatiželjom.

U pratnji učiteljice Pavlović te učitelja Kovača i Ferka učenici su prošetali Zrinjevcem, Gornjim gradom, Tunelom Grič, Cvjetnim trgom i Trgom bana Josipa Jelačića, uživajući u svjetlima, mirisima i zvucima adventskog Zagreba. Blagdanski ugođaj, ukrasi i glazba dodatno su obogatili doživljaj grada i stvorili posebnu toplinu zajedničkoga druženja.

Izlet je protekao u toplom, radosnom i blagdanskom ozračju, ispunjenom osmijesima, razgovorima i lijepim trenucima koji će učenicima zasigurno ostati u trajnom sjećanju. 

Tekst uredio i napisao – Ante Ferk

Pročitajte još

Upis u 1. razred

Upis u 1. razred

Poštovani roditelji učenika 1. razreda u šk. godini 2026./2027.           Molim Vas da upisnice koje ste dobili na vaše e-mail adrese isprintate, potpišete i priložite natrag u sustav upisa u 1. razred osnovne škole do 17....

Skip to content