« Svibanj 2024 »

Autor: Ivana Šćuric, 9. 3. 2019.

Tradicionalni odbojkaški turnir učiteljica održan je 8. ožujka 2019. godine. Naša škola ugostila je ekipe učiteljica iz 4 osnovnih škola: II. osnovna škola Bjelovar pod nazivom „Bombe“, OŠ Čazma pod nazivom „Frajle“, OŠ Dežanovac pod nazivom „Razvedrin forte“, OŠ Trnovitički Popovac pod nazivom „Simpatične“. Ukupno je odigrano 10 utakmica. Nakon svih odigranih utakmica i setova dobili smo sljedeće rezultate: 1. mjesto – II. osnovna škola Bjelovar, 2. mjesto – OŠ Čazma, 3. mjesto – OŠ Ivana viteza Trnskog, 4. mjesto – OŠ Trnovitički Popovac i 5. mjesto – OŠ Dežanovac.